Brémy - Paderborn 0:1Pavlenka inkasoval v poslední minutě a Brémy podlehly Paderbornu

Berlín/Praha

Brankář Jiří Pavlenka byl ve 14. kole německé fotbalové ligy blízko prvnímu čistému kontu v sezoně, v nastavení ale inkasoval a Brémy prohrály 0:1 s dosud posledním Paderbornem. Celé utkání odehrál za Werder i obránce Theodor Gebre Selassie, který dostal žlutou kartu.

Jiří Pavlenka v brance Werderu.

Brémy po předchozím vítězství nad Wolfsburgem nenašly recept na druhou nejhorší ligovou obranu. Naopak v 90. minutě se dostal ke zblokované střele Sven Michel a překonal ležícího Pavlenku.

Werder čeká na zisk tří bodů na svém stadionu už pět utkání a je na 14. místě. Paderborn si připsal druhou výhru v sezoně a dostal se na předposlední pozici o skóre před Kolín nad Rýnem, který podlehl 0:2 Unionu Berlín. Obě branky nováčka soutěže dal nejlepší střelec týmu Sebastian Andersson.