Plzeň - Duisburg 0:1Viktoria v Turecku prohrála s posledním týmem druhé bundesligy

Belek

Kondiční soustředění v Turecku si zpestřili prvním přípravným zápasem, v němž neuspěli. Fotbalisté Viktorie Plzeň prohráli s posledním celkem druhé německé ligy MSV Duisburg 0:1. Trenér Karel Krejčí do zápasu postupně nasadil téměř kompletní výběr, který měl k dispozici. Jedinou branku utkání vstřelil ve 14. minutě Wolze.

Plzeňský obránce František Rajtoral.

Plzni nevyšel úvod a ve 14. minutě se v šestnáctce snadno prosadil nepokrytý Wolze. O chvíli později mohl srovnat Krmenčík, jenže zblízka napálil břevno, další útočník Viktorie Ďuriš pak těsně minul branku. Do druhého poločasu trenér Karel Krejčí nasadil až na brankáře Kozáčika úplně jinou sestavu, ale skóre už se nezměnilo.

V pátek se ještě Plzeň utká s bulharským klubem Ludogorec Razgrad. Tento zápas nabídne v přímém přenosu YouTube kanál Viktoria TV.

Přípravné utkání v Turecku:
Viktoria Plzeň - MSV Duisburg 0:1 (0:1)
Branka: 14. Wolze.
Sestava Plzně - I. poločas: Kozáčik - Rajtoral, Hejda, Baránek, Limberský - Suchan, Hrošovský - Petržela, Ďuriš, Kopic - Krmenčík.
II. poločas: Kozáčik - Matějů, T. Kučera, Hubník, Končal - Vaněk, Hořava - Štípek, D. Kolář, Kovařík - Holenda. Trenér: K. Krejčí.