Darida se po přestupu z Herthy poprvé trefil v řecké lize, Arisu pomohl k výhře

Bývalý kapitán fotbalové reprezentace Vladimír Darida se po prosincovém přestupu z Herthy Berlín do Arisu Soluň v řecké lize poprvé gólově prosadil. V utkání 23. kola přispěl brankou k vítězství 3:0 na hřišti OFI Kréta a pomohl šestému týmu tabulky k první výhře po sérii tří porážek.

Vladimír Darida na archivním snímku v dresu Arisu Soluň.

Dvaatřicetiletý záložník nastoupil do zápasu v základní sestavě stejně jako reprezentační obránce Jakub Brabec. Premiérový gól v soutěži vstřelil Darida ve 30. minutě, kdy zvýšil na 2:0 po spolupráci s německým záložníkem a autorem úvodní branky Lukasem Ruppem. V 80. minutě Darida vystřídal, u třetí branky svého týmu v 90. minutě už na hřišti nebyl.

Řecká fotbalová liga - 23. kolo:
Atromitos Atény - Levadiakos 1:0
OFI Kréta - Aris Soluň 0:3 (druhý gól Darida)