Fotbalisté Villarrealu o devíti remizovali v Alicante

Fotbalisté Villarrealu nevyužili šanci dostat se na první místo tabulky španělské ligy. V dnešní dohrávce 7. kola remizovali bez dvou vyloučených hráčů 2:2 na hřišti nováčka Alicante, jenž zase hrál více než polovinu zápasu bez kanonýra Davida Trezegueta.

Bývalý francouzský reprezentant dostal červenou kartu krátce před přestávkou, jen tři minuty poté, co čtvrtým gólem v sezoně poslal svůj tým do vedení 2:1. O vyrovnání se postaral v 63. minutě hostující Valero, ale ani on zápas nedohrál kvůli vyloučení z 81. minuty. Za dvě minuty ho do kabin následoval spoluhráč Musacchio, skóre se však už nezměnilo.

Villarrealu tak ve vyrovnaném čele tabulky patří druhé místo bod za vedoucím Realem Madrid. Stejný počet 16 bodů jako Villarreal má i mistrovská Barcelona a Valencie.

Španělská fotbalová liga - 7. kolo:
Alicante - Villarreal 2:2 (26. Valdez, 40. Trezeguet - 28. Capdevila, 62. Valero).