Hlavní obsah

Všichni v červeném! Viktorka proti gigantovi spoléhá i na výzvu fanoušků

12. 10. 2022 20:45

Odveta s Bayernem Mnichov ve fotbalové Lize mistrů vzplane již za chvíli v devět večer. Na Viktorii Plzeň čeká další atraktivní duel s bavorským gigantem. Hráče českého šampiona má ve Štruncových sadech podpořit také fanouškovská „červená“ výzva.

Fanoušci Plzně se těší na dalšího giganta. Věří, že Viktorka tentokrát Bayern pozlobí vícVideo: Sport.cz

 
Článek

Všichni v červeném! Tak zní výzva fanoušků Viktorie pro celý středeční večer. Kotelníci doufají, že celý vyprodaný stadion bude co nejvíce naladěn na stejnou notu. Proto vyzvali všechny ostatní diváky, aby do Doosan Areny přišli v červeném oblečení.

Fanoušci ze sektoru P si připravili celostadionové choreo, které bude za oběma brankami a na protilehlé tribuně. Fanoušci mají hned po konci znělky Ligy mistrů zvednout choreo nad hlavy.

Fotbalisté Bayernu v Plzni netrénovali, autobusy je dovezly přímo do hoteluVideo: Sport.cz

Brány stadionu se otevřely tradičně 90 minut před zápasem, od té doby proudí na místa davy fanoušků.

Vedení klubu pak přišlo i se svým požadavkem na diváky. Řekněme ne rasismu! Odmítněme ho a fanděme slušně...

Reklama

  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

MS v hokeji 2023

Mistrovství světa v hokeji 2023 letos hostila lotyšská Riga a finské Tampere od 12. do 28. května 2023. Česká reprezentace neprošla přes čtvrtfinále, kde prohrála s USA. Turnaj ovládl výběr Kanady, který ve finále porazil Německo. Bronz vybojovalo Lotyšsko.