PSG - Monako 1:1Fotbalisté PSG v lize poprvé ztratili, remízu s Monakem zachránil Neymar

Fotbalisté PSG ze hry trefovali pouze tyče a domácí remízu 1:1 s Monakem ve čtvrtém kole francouzské ligy jim zachránil v druhém poločase Neymar z penalty.

Fotbalista PSG Nuno Mendes vede míč v utkání proti Monaku.

Monako se dostalo do vedení hned z první velké šance, Volland v úniku ustál souboj s Kimpembem a levou nohou přesně trefil dolní roh Donnarummovy branky. Střelec musel být o pět minut později vystřídán kvůli zranění. V poslední minutě prvního poločasu mohlo PSG vyrovnat. Messi vystřelil zpoza vápna, trefil levou tyč, od které se míč odrazil přímo k Mbappému, jenž před prázdnou brankou trefil pravou tyč.

Ve druhém dějství už se podařilo Pařížanům vyrovnat. Neymar byl faulován v pokutovém území a pokutový kop sám proměnil. V 74. minutě trefili domácí opět tyč, když se z velké vzdálenosti odhodlal ke střele Hakimi.

Fotbalisté Montpellier zaznamenali nejvyšší ligovou výhru ve své historii, na hřišti Brestu zvítězili 7:0. Překonali svoje doposud nejvyšší vítězství 6:0 ze sezony 1987/88, shodou okolností také proti Brestu. Prvních pět branek padlo již v úvodních 31 minutách, po dvou gólech vstřelili Wahi a Germain.

Výhra Marseille nad Nice 3:0 byla v režii bývalých hráčů Arsenalu. První dva góly za svůj nový klub vstřelil Alexis Sánchez, branku přidal také Tavares po přihrávce Guendouziho. Marseille je po čtyřech kolech na druhém místě. Soupeř Slovácka ze skupiny Evropské konferenční ligy Nice je po dvou prohrách a dvou remízách na 18. příčce.

Francouzská fotbalová liga - 4. kolo:
Nantes - Toulouse 3:1 (50. Guessand, 55. Muhamad, 61. Simon - 15. Abuchlál)
Brest - Montpellier 0:7 (10. a 31. Wahi, 64. a 84. Germain, 6. Maouassa, 11. Chazrí, 25. Cozza)
Lorient - Clermont 2:1 (24. z pen. a 41. Moffi - 62. Cham)
Nice - Marseille 0:3 (10. a 42. Sánchez, 37. Tavares)
Troyes - Angers 3:1 (12. Ripart, 62. Baldé, 82. Odobert - 67. Diony)
Remeš - Lyon 1:1 (24. Itó - 86. Dembélé)
Paris St. Germain - Monako 1:1 (70. Neymar z pen. - 20. Volland).