Hradec Králové - Chrudim 1:2Fotbalisté Hradce Králové podlehli Chrudimi a v Tipsport lize i potřetí prohráli

Fotbalisté Hradce Králové na závěr Tipsport ligy podlehli druholigové Chrudimi 1:2. "Votroci" v přípravném zimním turnaji prohráli všechny tři zápasy.

Souboj týmů z východu Čech na umělé trávě v Malšovicích gólově otevřel v 11. minutě královéhradecký Kubala. Ještě do přestávky srovnal Látal a v 79. minutě zařídil Chrudimi vítězný obrat Řezníček.

Pátému celku nejvyšší soutěže se Tipsport liga vůbec nepovedla. Hradec před Chrudimí s dalším druholigovým celkem Varnsdorfem utrpěl debakl 1:6 a s Mladou Boleslaví prohrál 2:5.

Přípravný fotbalový turnaj Tipsport liga
Skupina A (Mladá Boleslav)
FC Hradec Králové - MFK Chrudim 1:2 (1:1)
Branky: 11. Kubala - 30. Látal, 79. Řezníček.
Sestava Hradce:
I. poločas: Bajza - Klíma, Ševčík, Smrž - Gabriel, Kodeš, Rada, Kutík - Kubala, Ryneš - Vašulín.
II. poločas: Vízek - Leibl, Ševčík, Hájek - Harazim, Kodeš, Dvořák, Novotný - Jurčenko, Rybička - Matěj Koubek. Trenér: Miroslav Koubek.