Everton - Crystal Palace 1:1Crystal Palace už bez trenéra Hodgsona přišel v závěru o výhru nad Evertonem

Fotbalisté Crystal Palace pár hodin po rezignaci kouče Roye Hodgsona remizovali v anglické lize na hřišti Evertonu 1:1. V 66. minutě je poslal do vedení krásnou střelou z hranice velkého vápna ghanský útočník Jordan Ayew. Domácí vyrovnali v 88. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil hlavou Belgičan Amadou Onana.

Fotbalisté Crystal Palace remizovali s Evertonem

Mužstvo Crystal Palace vedli dosavadní Hodgsonovi asistenti Paddy McCarthy a Ray Lewington. V dalším utkání už usedne na lavičku nastupce šestasedmdesátiletého trenéra Rakušan Oliver Glasner.

Londýnský tým bodoval po dvou porážkách a v tabulce je patnáctý. Everton, který čeká na výhru od poloviny prosince, uhrál ve čtvrtém z posledních pěti zápasů remízu. O skóre je nad pásmem sestupu, ale odehrál o utkání víc než osmnáctý Luton.