Wolves - Leeds 2:3Fotbalisté Wolverhamptonu ztratili dvoubrankové vedení a prohráli

Fotbalisté Wolverhamptonu ztratili v domácí předehrávce 30. kola anglické ligy s Leedsem dvoubrankové poločasové vedení a prohráli 2:3. Před víkendovým programem se mohli v případě vítězství posunout na příčky znamenající účast v evropských pohárech, takhle za šestou příčkou zaostávají v neúplné tabulce o dva body.

Luke Ayling z Leedsu se spoluhráči oslavuje svoji vítěznou trefu v utkání proti Wolverhamptonu.

Wolves v prvním poločase poslali do vedení Jonny Castro a v 11. nastavené minutě Trincao. V úvodu druhého poločasu se ale nechal vyloučit po druhé žluté kartě mexický útočník Raúl Jiménez a hostům se v početní převaze povedl velký obrat. Krátce po uplynutí hodiny hry Harrison a Rodrigo slepenými góly vyrovnali a v první nastavené minutě rozhodl Ayling. Leeds po druhé výhře za sebou odskočil na rozdíl sedmi bodů od sestupového pásma.

Anglická fotbalová liga - 30. kolo:
Wolverhampton - Leeds 2:3 (26. Jonny Castro, 45.+11 Trincao - 63. Harrison, 66. Rodrigo, 90.+1 Ayling).