Brankář Ospina se po zranění hlavy a kolapsu vrátil k tréninku

Brankář Neapole David Ospina se dva týdny po zranění hlavy a kolapsu v zápase italské fotbalové ligy znovu zapojil do tréninku. Podle informací médií by se mohl kolumbijský reprezentant, který v Neapoli hostuje z Arsenalu, vrátit na hřiště už ve středečním ligovém duelu s Empoli.

Gólman Neapole je ošetřován přímo na hřišti poté, co utrpěl zranění v zápase mezi Neapolí a Udinese

Třicetiletý Ospina zkolaboval 17. března v závěru prvního poločasu utkání proti Udine (4:2). Předtím se na začátku zápasu zranil při srážce s protihráčem a po ošetření pokračoval se zavázanou hlavou.

Ve 40. minutě se ale bezvládně zhroutil na trávník a byl převezen do nemocnice. Vyšetření však žádná zranění neodhalila, hospitalizován tak zůstal jen přes noc na pozorování.