Hlavní obsah

Fotbalista nebo dealer? Rebel Balotelli prý před lety pro mafii prodával drogy

31. 5. 2013 10:50

Útočník Mario Balotelli se v Itálii postaral o další skandál, tentokrát kvůli svým údajným kontaktům s mafií. Podle neapolského deníku Il Mattino se reprezentační útočník nechal před třemi lety vyfotografovat s dvěma předními členy Camorry a zdroje listu ze státního zastupitelství tvrdí, že Balotelli pro zábavu působil v pověstné neapolské čtvrti Scampia i jako drogový dealer. Reprezentační útočník však podobné spekulace rázně odmítl.

Foto: Alessandro Garofalo, Reuters

Mario Balotelli je v Itálii znovu pod palbou novinářů. Údajně měl obchodovat s drogami.Foto: Alessandro Garofalo, Reuters

Článek

Fotografie kanonýra AC Milán se Salvatorem Silvestrinim a Biagiem Espositem, členy dvou prominentních klanů Camorry, se v Itálii dostaly na veřejnost už dříve. Informace o Balotelliho "drogovém angažmá" ale vyšly najevo až později, při vyšetřování praní špinavých peněz na ně státní zastupitelstvo navedl jeden ze zběhlých členů mafie.

Dvaadvacetiletý Balotelli spekulace na svém twitterovém účtu ostře popřel. "Teď dokonce obchoduju s drogama! Styďte se! Využívají moje jméno, aby si zvedli sledovanost," zlobil se na média. Už dříve prohlásil, že nevěděl, co jeho společníci z fotografie dělají.

Reprezentační trenér Cesare Prandelli nechtěl kauzu svého svěřence, jenž kvůli zranění zad možná nestihne příští týden kvalifikaci s ČR, komentovat. "Mario už na to odpověděl a já k tomu nemám co říct," řekl.

Reklama

Související témata: