Empoli - Neapol 0:2Neapol v italské lize dál vítězí, Osimhen dal gól v osmém zápase za sebou

Fotbalisté Neapole porazili ve 24. kole italské ligy domácí Empoli 2:0 a po osmém vítězství za sebou vedou neúplnou tabulku o 18 bodů. Suverénně nejlepší střelec Serie A Viktor Osimhen v každém zápase z aktuální úspěšné ligové série SSC skóroval a dnes si připsal 19. gól v sezoně.

Fotbalista Empoli Ardian Ismajli si dává vlastní gól v utkání italské Serie A s Neapolí.

Byl i u první branky zápasu, poté co na něj po čtvrthodině hry mířil střílený centr Lozana, míč si ale srazil do vlastní sítě nešťastně Ismajli. Nigerijský útočník se dočkal o jedenáct minut později, kdy dorazil střelu Zieliňského.

Od 67. minuty hráli hosté bez vyloučeného portugalského obránce Ruiho, soupeř se ale na zdramatizování zápasu nezmohl. Neapol navázala na úterní výhru 2:0 nad Frankfurtem v Lize mistrů, v tabulce dvanácté Empoli čeká na ligovou výhru už pět zápasů.