Golfista Lieser v Dauhá obsadil 69. místo, Ferguson získal první evropský titul

Golfista Ondřej Lieser při druhém letošním startu na evropské sérii DT World Tour v Dauhá poprvé prošel cutem a obsadil 69. místo. Vítězem Katar Masters se stal Skot Ewen Ferguson a získal první titul na elitním evropském okruhu.

Golfista Ondřej Lieser na archivním snímku

Lieser, který začátkem března neprošel cutem v Nairobi, byl po dvou kolech v paru a na 60. příčce přesně trefil postup do víkendových kol. V nich se mu nedařilo, pokaždé zahrál 75 ran a soutěž zakončil se skóre +6. Vítězný Ferguson měl po čtyřech kolech sedm ran pod par.

Pětadvacetiletý skotský hráč ztrácel před posledním kolem na první místo tři údery. Dnes zahrál dvě rány pod par a zvítězil o jeden úder před Američanem Chasem Hannou.

Golfový turnaj Katar Masters evropské série DT World Tour v Dauhá (par 72, dotace 2 miliony dolarů):