Hokejisté Pardubic se musí na tři týdny obejít bez zraněného kanonýra

Hokejisté extraligových Pardubic přišli na delší dobu o lídra ofenzivy Roberta Říčku. Dvaatřicetiletý útočník se zranil v posledním utkání Dynama na ledě Liberce, které odehráli Východočeši v neděli a v němž slavili výhru 4:3 v prodloužení.

Robert Říčka a David Cienciala z Pardubic.

"Náš nejlepší střelec Robert Říčka si v utkání proti Liberci v jednom ze soubojů ve druhé třetině poranil nohu. Dynamu tak bude chybět zhruba tři týdny," uvedl klub na sociálních sítích.

Říčka je spolu s brněnským Peterem Muellerem a sparťanem Filipem Chlapíkem v čele tabulky nejlepších kanonýrů extraligové sezony. V 38 zápasech nastřílel 20 gólů a přidal i 16 asistencí. Na šestém místě kanadského bodování je zároveň nejproduktivnějším hráčem aktuálně třetího týmu soutěže.