Hlavní obsah

Kazaň - Omsk 2:3Hokejisté Omsku s Hrubcem v brance vyhráli v Kazani a jsou krok od finále

11. 4. 2021 20:00

Hokejisty Omsku dělí jedna výhra od opětovného postupu do finále Gagarinova poháru. Avangard s Šimonem Hrubcem v brance v neděli vyhrál páté semifinále play off KHL v Kazani 3:2 v prodloužení a v sérii se ujal vedení 3:2 na zápasy.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Šimon Hrubec na archivním snímku.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Omsku se dnes v Kazani podařil dokonalý obrat. Utkání poslal do prodloužení 58 sekund před třetí sirénou v power play s Hrubcem na střídačce hvězdný Ilja Kovalčuk a nastavení ukončil hned v čase 61:53 americký útočník Reid Boucher. Hrubec, jehož ve třetí třetině překonal dvakrát Dmitrij Voronkov, podpořil výhru 31 zákroky.

Šestý zápas je na programu v úterý na hřišti Omsku v Balašiše a Avangard v něm může zpečetit postup. V sérii ale dosud ani jeden z týmů doma nevyhrál. Omsk byl ve finále i v posledním dohraném ročníku KHL v roce 2019, loni nebyla sezona dokončena kvůli koronavirové pandemii.

Semifinále play off KHL
Východní konference - 5. zápas:
Kazaň - Omsk 2:3 v prodl., stav série 2:3.

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Dnes základní část - neděle 28. listopadu Spartak Spartak Moskva - Dynamo Moskva Dynamo Spartak - Dynamo 4 : 1
Dnes základní část - neděle 28. listopadu Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Novosibirsk - Jekatěrinburg 3 : 1
Dnes základní část - neděle 28. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - HK Soči Soči Vladivostok - Soči 2 : 8
Dnes základní část - neděle 28. listopadu Chabarovsk Amur Chabarovsk - Salavat Julajev Ufa Ufa Chabarovsk - Ufa 2 : 1
20211128T08 : 00:00+0000
Chabarovsk vs. Ufa
Chabarovsk vs. Ufa
Chabarovsk
Ufa
Včera základní část - sobota 27. listopadu Čerepovec Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Čerepovec - Novgorod 3 : 1
Včera základní část - sobota 27. listopadu Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Viťaz Podolsk Viťaz Nur-Sultan - Viťaz 1 : 3
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - CSKA Moskva CSKA Jokerit - CSKA 2 : 3 pp
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Jaroslavl - Čeljabinsk 1 : 2 pp
20211126T17 : 00:00+0000
Jaroslavl vs. Čeljabinsk
Jaroslavl vs. Čeljabinsk
Jaroslavl
Čeljabinsk

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 33 15 3 2 2 4 7 106 : 83 46
2 Petrohrad Petrohrad 32 14 2 3 3 2 8 102 : 73 43
3 Spartak Spartak 34 13 5 0 1 1 14 87 : 86 38
4 Novgorod Novgorod 33 14 1 0 2 2 14 83 : 79 34
5 Soči Soči 34 11 2 1 3 1 16 79 : 89 32
6 Viťaz Viťaz 33 7 0 2 4 5 14 83 : 102 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 33 19 2 1 0 0 11 113 : 83 44
2 CSKA CSKA 33 13 5 3 1 1 10 79 : 69 44
3 Čerepovec Čerepovec 32 13 3 4 2 2 8 77 : 68 44
4 Jaroslavl Jaroslavl 33 15 2 0 2 4 10 87 : 74 40
5 Minsk Minsk 32 11 4 0 4 2 11 95 : 104 36
6 Riga Riga 31 9 1 0 4 2 15 61 : 94 26
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 35 15 4 6 1 2 7 107 : 86 54
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 32 20 2 4 0 1 5 114 : 72 53
3 Kazaň Kazaň 33 14 3 3 0 5 8 79 : 74 45
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 32 11 2 2 1 3 13 82 : 91 34
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 34 11 2 1 3 2 15 107 : 98 33
6 Kunlun Kunlun 32 6 1 1 1 2 21 70 : 122 19
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 34 17 2 1 2 1 11 93 : 68 43
2 Omsk Omsk 33 17 1 1 1 1 12 93 : 76 40
3 Novosibirsk Novosibirsk 34 14 0 3 1 3 13 69 : 72 38
4 Chabarovsk Chabarovsk 35 7 3 3 2 3 17 69 : 93 31
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 33 7 3 3 2 2 16 81 : 103 30
6 Vladivostok Vladivostok 34 5 0 1 3 2 22 58 : 115 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 15 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Jokerit - Jaroslavl Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Nižněkamsk - Kazaň Vsadit
dnes 15 : 10 základní část - neděle 28. listopadu Minsk Dinamo Minsk - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Minsk - Čeljabinsk Vsadit
dnes 16 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Riga Dinamo Riga - CSKA Moskva CSKA Riga - CSKA Vsadit
dnes 17 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Kunlun - Magnitogorsk Vsadit
zítra 17 : 00 základní část - pondělí 29. listopadu Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Viťaz Podolsk Viťaz Novgorod - Viťaz Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - pondělí 29. listopadu Petrohrad SKA Petrohrad - Severstal Čerepovec Čerepovec Petrohrad - Čerepovec Vsadit
30.11. 10 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - Salavat Julajev Ufa Ufa Vladivostok - Ufa Vsadit