Hlavní obsah

Omsk - Kazaň 1:2Stav série 2:2Hokejisté Omsku s Hrubcem v bráně opět prohráli

9. 4. 2021 20:53

Hokejisté Omsku s Šimonem Hrubcem prohráli i druhé domácí semifinálové utkání play off KHL s Kazaní 1:2 a nejlepší tým Východní konference srovnal stav série na 2:2. Avangard sice soupeře z Tatarstánu jednoznačně přestřílel 32:16, ale hosté byli efektivnější.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Brankář Štěpán Hrubec během tréninku české hokejové reprezentace. Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Hrubec tak prožil úplně jiný zápas než před dvěma dny, kdy ho Kazaň zasypala 38 střelami. Poprvé dnes českého gólmana překonal v 6. minutě Michail Gluchov a vítězný gól vstřelil ve 43. sekundě třetí třetiny Stanislav Galijev. Domácí snížili osm sekund před třetí sirénou v šesti proti čtyřem díky Corbanu Knightovi, na vyrovnání už ale čas neměli.

Série se tak přesouvá k pátému zápasu do Kazaně a poté se ještě vrátí do Balašichy, kde má Avangard azyl.

Semifinále play off KHL:
Východní konference - 4. zápas:
Omsk - Kazaň 1:2, stav série 2:2.

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Včera základní část - úterý 30. listopadu Spartak Spartak Moskva - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Spartak - Jaroslavl 1 : 2 sn
Včera základní část - úterý 30. listopadu Omsk Avangard Omsk - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Omsk - Nižněkamsk 6 : 1
20211130T17 : 30:00+0000
Omsk vs. Nižněkamsk
Omsk vs. Nižněkamsk
Omsk
Nižněkamsk
Včera základní část - úterý 30. listopadu Dynamo Dynamo Moskva - Ak Bars Kazaň Kazaň Dynamo - Kazaň 4 : 1
Včera základní část - úterý 30. listopadu CSKA CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk CSKA - Magnitogorsk 6 : 4
Včera základní část - úterý 30. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - Salavat Julajev Ufa Ufa Vladivostok - Ufa 0 : 2
29.11.2021 základní část - pondělí 29. listopadu Petrohrad SKA Petrohrad - Severstal Čerepovec Čerepovec Petrohrad - Čerepovec 1 : 3
29.11.2021 základní část - pondělí 29. listopadu Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Viťaz Podolsk Viťaz Novgorod - Viťaz 4 : 1
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Kunlun - Magnitogorsk 1 : 5

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 34 16 3 2 2 4 7 108 : 83 48
2 Petrohrad Petrohrad 33 14 2 3 3 2 9 103 : 76 43
3 Spartak Spartak 35 13 5 0 2 1 14 88 : 88 39
4 Novgorod Novgorod 34 15 1 0 2 2 14 87 : 80 36
5 Soči Soči 34 11 2 1 3 1 16 79 : 89 32
6 Viťaz Viťaz 34 7 0 2 4 5 15 84 : 106 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 CSKA CSKA 35 15 5 3 1 1 10 88 : 75 48
2 Dynamo Dynamo 34 20 2 1 0 0 11 117 : 84 46
3 Čerepovec Čerepovec 33 14 3 4 2 2 8 80 : 69 46
4 Jaroslavl Jaroslavl 35 15 2 1 2 4 11 89 : 77 42
5 Minsk Minsk 33 12 4 0 4 2 11 97 : 105 38
6 Riga Riga 32 9 1 0 4 2 16 63 : 97 26
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Magnitogorsk Magnitogorsk 34 21 2 4 0 1 6 123 : 79 55
2 Čeljabinsk Čeljabinsk 36 15 4 6 1 2 8 108 : 88 54
3 Kazaň Kazaň 35 14 3 4 0 5 9 83 : 80 47
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 34 11 2 2 2 3 14 85 : 100 35
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 34 11 2 1 3 2 15 107 : 98 33
6 Kunlun Kunlun 33 6 1 1 1 2 22 71 : 127 19
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 35 18 2 1 2 1 11 95 : 68 45
2 Omsk Omsk 34 18 1 1 1 1 12 99 : 77 42
3 Novosibirsk Novosibirsk 34 14 0 3 1 3 13 69 : 72 38
4 Chabarovsk Chabarovsk 35 7 3 3 2 3 17 69 : 93 31
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 33 7 3 3 2 2 16 81 : 103 30
6 Vladivostok Vladivostok 35 5 0 1 3 2 23 58 : 117 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 17 : 30 základní část - středa 1. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Dinamo Minsk Minsk Petrohrad - Minsk Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - středa 1. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Jokerit Helsinky Jokerit Viťaz - Jokerit Vsadit
dnes 18 : 30 základní část - středa 1. prosince Riga Dinamo Riga - Severstal Čerepovec Čerepovec Riga - Čerepovec Vsadit
zítra 14 : 30 základní část - čtvrtek 2. prosince Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Dynamo Moskva Dynamo Nur-Sultan - Dynamo Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - čtvrtek 2. prosince Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Spartak Moskva Spartak Jekatěrinburg - Spartak Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - čtvrtek 2. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Amur Chabarovsk Chabarovsk Čeljabinsk - Chabarovsk Vsadit
zítra 17 : 00 základní část - čtvrtek 2. prosince Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Novgorod - Magnitogorsk Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - čtvrtek 2. prosince CSKA CSKA Moskva - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl CSKA - Jaroslavl Vsadit