Hlavní obsah

Dynamo - Riga 5:2Jaškin v KHL pomohl asistencemi k obratu Dynama proti outsiderovi

23. 1. 2021 17:34

Nejlepší střelec KHL Dmitrij Jaškin se proměnil v nahrávače a dvěma asistencemi přispěl k výhře hokejistů Dynama Moskva nad Dinamem Riga 5:2. Český útočník se podílel na gólech Vadima Šipačova, který se celkem třemi body (2+1) posunul do čela kanadského bodování soutěže.

Článek

Domácí favorit s nejslabším týmem KHL dvakrát prohrával, ale akce úderného dua Moskvanů znamenaly nejprve vyrovnání na 1:1 a ve třetí třetině v přesilovce dokonání obratu na 3:2. Dynamo uspělo po dvou předchozích porážkách. Jaškin si vylepšil bilanci na 45 bodů (31+14), nejlepší nahrávač soutěže Šipačov má na kontě o deset bodů víc (18+37).

Výsledky KHL:
CSKA Moskva - Jokerit Helsinky 1:3
Dynamo Moskva - Dinamo Riga 5:2 (za domácí Jaškin 0+2)
HK Soči - Jaroslavl 1:5
Viťaz Podolsk - Barys Nur-Sultan 4:5 v prodl.
Východní konference:
Charlamovova divize:
1.x-Kazaň4928768159:10676
2.Magnitogorsk47244514131:11463
3.Jekatěrinburg49215716130:12159
4.Čeljabinsk48234318124:11257
5.Nižnij Novgorod49196618143:13956
6.Nižněkamsk48124032110:17632
Černyševova divize:
1.Omsk482521011141:11364
2.Ufa50218516150:13063
3.Barys Nur-Sultan471610516117:12257
4.Novosibirsk49164425115:13144
5.Chabarovsk48135426117:14340
6.Kunlun Red Star4591827110:16330
Západní konference:
Bobrovova divize:
1.Petrohrad49263812146:10866
2.Jokerit Helsinky44205514131:10855
3.Čerepovec48187419119:13054
4.Viťaz Podolsk48166422127:13950
5.Spartak Moskva48166620126:13850
6.HK Soči50112829104:16734
Tarasovova divize:
1.x-CSKA Moskva4828659156:10175
2.Jaroslavl48247512149:10267
3.Dynamo Moskva48244515148:12063
4.Dinamo Minsk461213318132:13255
5.Dinamo Riga4444729102:17223
Poznámka: Minsk, Kunlun, Dynamo Moskva, CSKA Moskva, Viťaz Podolsk a Magnitogorsk mají započítány technické výhry. Týmy označené "x" mají jistý postup do play off.

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
14.1.2022 zákl. část - pátek 14. ledna Vladivostok Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Vladivostok - Novosibirsk 3 : 2
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Viťaz Viťaz Podolsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Viťaz - Nur-Sultan Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Petrohrad SKA Petrohrad - HK Soči Soči Petrohrad - Soči 2 : 1
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Dynamo Dynamo Moskva - Spartak Moskva Spartak Dynamo - Spartak Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Novgorod - Kunlun Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Ak Bars Kazaň Kazaň Jaroslavl - Kazaň Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinky Jokerit Magnitogorsk - Jokerit Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Severstal Čerepovec Čerepovec Jekatěrinburg - Čerepovec 5 : 2

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Petrohrad Petrohrad 48 25 2 3 4 2 11 146 : 98 66
2 Jokerit Jokerit 47 22 4 2 2 4 12 143 : 113 62
3 Spartak Spartak 48 19 5 0 2 3 18 122 : 118 53
4 Novgorod Novgorod 47 20 1 0 3 4 19 117 : 112 49
5 Soči Soči 48 13 4 1 3 2 25 111 : 133 41
6 Viťaz Viťaz 48 9 4 2 5 6 20 121 : 149 41
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 48 26 2 2 2 2 14 159 : 119 64
2 Čerepovec Čerepovec 49 18 5 5 2 5 14 129 : 119 63
3 CSKA CSKA 47 18 8 3 1 3 13 120 : 107 62
4 Jaroslavl Jaroslavl 47 19 3 1 2 7 15 113 : 103 55
5 Minsk Minsk 47 18 4 1 4 3 16 138 : 144 53
6 Riga Riga 45 9 2 2 5 4 22 92 : 143 35
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 50 23 6 6 1 2 12 152 : 119 74
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 48 26 4 4 0 3 11 164 : 120 71
3 Kazaň Kazaň 48 21 4 5 0 6 12 129 : 109 66
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 49 16 3 3 3 5 19 121 : 140 52
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 45 15 2 1 4 2 21 127 : 129 42
6 Kunlun Kunlun 48 7 1 1 2 5 32 101 : 198 25
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 46 24 3 1 2 3 12 131 : 96 61
2 Omsk Omsk 47 24 3 1 1 1 17 137 : 104 58
3 Novosibirsk Novosibirsk 50 18 5 4 1 3 19 109 : 108 58
4 Nur-Sultan Nur-Sultan 47 14 4 4 2 2 21 127 : 138 48
5 Chabarovsk Chabarovsk 50 12 4 3 4 4 23 97 : 125 46
6 Vladivostok Vladivostok 49 11 0 3 3 2 29 88 : 150 33
Souhrn z kalendáře:
22.2. 13 : 30 zákl. část - úterý 22. února Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok Vladivostok Novosibirsk - Vladivostok Vsadit
22.2. 14 : 30 zákl. část - úterý 22. února Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk Omsk Nur-Sultan - Omsk Vsadit
22.2. 15 : 00 zákl. část - úterý 22. února Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Magnitogorsk - Jekatěrinburg Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Čerepovec Severstal Čerepovec - HK Soči Soči Čerepovec - Soči Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Kazaň Ak Bars Kazaň - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Kazaň - Jaroslavl Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Salavat Julajev Ufa Ufa Nižněkamsk - Ufa Vsadit
22.2. 17 : 10 zákl. část - úterý 22. února Minsk Dinamo Minsk - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Minsk - Novgorod Vsadit
22.2. 17 : 30 zákl. část - úterý 22. února CSKA CSKA Moskva - Jokerit Helsinky Jokerit CSKA - Jokerit Vsadit