Hlavní obsah

Kazaň - Omsk 0:2Stav série 0:2Výborný Hrubec vychytal Kazaň a pomohl Omsku k druhé výhře

5. 4. 2021 20:50

Šimon Hrubec zlikvidoval v druhém utkání semifinálové série play off KHL všech 29 střel hráčů Kazaně a pomohl Omsku k vítězství 2:0. Stejným výsledkem vede Avangard nad favorizovaným soupeřem i na zápasy.

Foto: Profimedia.cz

Šimon Hrubec předvedl parádní výkonFoto: Profimedia.cz

Článek

Hrubec si připsal 29 zásahů stejně jako v úvodním sobotním duelu, v němž přispěl k výhře 3:1. Bývalý třinecký gólman zaznamenal při sedmém startu v play off už třetí čisté konto.

Série se nyní přesune na dva zápasy na led Omsku. Kazaň, jež předchozími dvěma koly play off prošla bez porážky, tak bude coby nejlepší tým Východní konference odvracet hrozbu vyřazení.

Semifinále play off KHL:
Východní konference - 2. zápas:
Kazaň - Omsk 0:2 (čisté konto Hrubec), stav série 0:2.

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Včera základní část - úterý 7. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - HK Soči Soči Ufa - Soči 5 : 0
6.12.2021 základní část - pondělí 6. prosince Omsk Avangard Omsk - Dinamo Riga Riga Omsk - Riga 4 : 1
6.12.2021 základní část - pondělí 6. prosince Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Jaroslavl - Novosibirsk 3 : 2
6.12.2021 základní část - pondělí 6. prosince Dynamo Dynamo Moskva - CSKA Moskva CSKA Dynamo - CSKA 2 : 3 pp
6.12.2021 základní část - pondělí 6. prosince Kazaň Ak Bars Kazaň - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Kazaň - Nur-Sultan 1 : 2
6.12.2021 základní část - pondělí 6. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Viťaz Podolsk Viťaz Čerepovec - Viťaz 3 : 1
6.12.2021 základní část - pondělí 6. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - Admiral Vladivostok Vladivostok Ufa - Vladivostok 4 : 2
6.12.2021 základní část - pondělí 6. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Čeljabinsk - Kunlun 3 : 2 pp
20211206T15 : 00:00+0000
Čeljabinsk vs. Kunlun
Čeljabinsk vs. Kunlun
Čeljabinsk
Kunlun

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 37 18 3 2 2 4 8 114 : 88 52
2 Petrohrad Petrohrad 36 17 2 3 3 2 9 109 : 78 49
3 Spartak Spartak 38 14 5 0 2 1 16 93 : 97 41
4 Novgorod Novgorod 36 15 1 0 3 2 15 91 : 86 37
5 Soči Soči 37 11 3 1 3 1 18 84 : 99 34
6 Viťaz Viťaz 37 7 0 2 4 5 18 89 : 117 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 CSKA CSKA 37 15 7 3 1 1 10 92 : 77 52
2 Dynamo Dynamo 37 22 2 1 0 1 11 127 : 89 51
3 Čerepovec Čerepovec 36 15 3 5 2 2 9 87 : 74 50
4 Jaroslavl Jaroslavl 37 16 2 1 2 5 11 92 : 80 45
5 Minsk Minsk 36 13 4 0 4 3 12 106 : 113 41
6 Riga Riga 35 9 1 1 5 2 17 69 : 107 29
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 39 16 5 6 1 2 9 115 : 93 58
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 36 22 2 4 0 1 7 128 : 83 57
3 Kazaň Kazaň 37 15 3 4 0 5 10 87 : 83 49
4 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 37 13 2 1 3 2 16 112 : 101 37
5 Nižněkamsk Nižněkamsk 36 11 2 2 2 3 16 88 : 106 35
6 Kunlun Kunlun 36 7 1 1 1 3 23 77 : 138 22
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 38 20 2 1 2 1 12 104 : 74 49
2 Omsk Omsk 36 19 1 1 1 1 13 104 : 81 44
3 Novosibirsk Novosibirsk 37 16 0 3 1 3 14 80 : 78 42
4 Chabarovsk Chabarovsk 38 9 3 3 2 3 18 73 : 96 35
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 36 9 3 3 2 2 17 89 : 110 34
6 Vladivostok Vladivostok 37 5 0 1 3 2 25 61 : 123 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 15 : 00 základní část - středa 8. prosince Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Magnitogorsk - Kunlun Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - středa 8. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - SKA Petrohrad Petrohrad Čeljabinsk - Petrohrad Vsadit
dnes 17 : 00 základní část - středa 8. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Jokerit Helsinky Jokerit Čerepovec - Jokerit Vsadit
dnes 17 : 00 základní část - středa 8. prosince Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Nižněkamsk - Novosibirsk Vsadit
dnes 17 : 10 základní část - středa 8. prosince Minsk Dinamo Minsk - Viťaz Podolsk Viťaz Minsk - Viťaz Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - středa 8. prosince CSKA CSKA Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod CSKA - Novgorod Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - středa 8. prosince Dynamo Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok Vladivostok Dynamo - Vladivostok Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - středa 8. prosince Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Avangard Omsk Omsk Jaroslavl - Omsk Vsadit