Ruský mstitel zjednával pořádek po Slovákově zkratu

Urputně bojuje o místo v NHL. Slovenský reprezentant Marián Studenič se ale v přípravě před startem NHL předvedl i v negativním světle. V dresu Seattle Kraken nevybíravě poslal na mantinel Jakoba Pelletiera z Calgary.

Nikita Zadorov z Calgary před utkáním se Seattlem.

Konfliktní situace nastala v závěru první třetiny zápasu, který Seattle vyhrál 5:3. Pelletier si snažil krýt puk, ale neměl mnoho času. Studenič se přiřítil jako válec a poslal soupeře na mantinel.

Okamžitě se sice začal starostlivě sklánět nad protivníkem, ale záhy se musel krýt před mstou, kterou v první vlně obstarával ruský obránce Nikita Zadorov.

Nastala velká mela, Pelletier se naštěstí mezitím po drsném zákroku zvedl.

Slovák byl za faul vyloučen na pět minut, navíc mu rozhodčí udělili i osobní trest za nesportovní chování.