Hlavní obsah

„Pr... za Plzní“ vtipně rýpe do Stloukala. Mají právo si nás povodit, uznává kouč Techniky

17. 6. 2020 11:12

„Se tady nebudu dívat na to, vole, že sem přijede nějakej Tábor, nebo jak se jmenujou, nebo tam v té pr...i za tou Plzní, kde jsme byli. Zapomeňte na to. Se všema se bude vyhrávat. A kdo nás porazí, tak dostane na tlamu!“ To je jen jedna z hlášek hokejového trenéra dorostenců Martina Stloukala, jehož proslov k hráčům Techniky Brno dnes znají i lidé hokej nesledující. Není těžké si domyslet, koho onou „pr...í za Plzní“ devětačtyřicetiletý kouč myslel.

Audionahrávka trenéra Martina Stloukala z Techniky BrnoVideo: archiv

 
Článek

Pochopitelně že se jedná o Třemošnou, tedy západočeské město přibližně s pěti tisíci obyvateli. A pochopitelně i samotný klub se ve Stloukalově monologu nemohl nepoznat.

Samozřejmě že se poznal. Místo stěžování ale hokejová Třemošná zareagovala na výpady trenéra brněnské Techniky s nadhledem a vtipně.

„Pr..l za Plzní", napsala Třemošná do popisku na facebooku a zařadila do něj nejen výsledek vzájemného zápasu z února letošního roku, který vyhrála 3:0, ale i tehdejší podobu tabulky skupiny o udržení v dorostenecké extralize. Zatímco Technika v ní figurovala s 25 body na osmém místě, Západočeši byli o dvě příčky a o devět bodů lepší.

„Ano tohle je pravda, prohráli jsme tam. Maji právo si nás povodit," uznal Stloukal, že si svými slovy naběhl.

V pondělí přišla Třemošná s dalším rýpnutím. Na svých sociálních sítích zveřejnila fotku trička, na jehož přední straně se opět vyjímá nápis „pr..l za Plzní".

„Přemýšlíme o rozšíření sortimentu našeho fanshopu. Kdo by si objednal tuhle limitovanou edici?" ptá se Třemošná svých fanoušků, jestli by oděv mohl slavit úspěch.

Reklama

Související témata:
Třemošná