Volejbalisté Karlovarska oplatili předvánoční porážku Ostravě

Volejbalisté Karlovarska otočili dohrávaný zápas 4. kola extraligy s Ostravou a vyhráli 3:1 na sety. Západočeši odčinili po deseti dnech hladkou porážku s Ostravany 0:3, ale o tři body museli tvrdě bojovat - čtvrtý set vyhráli 31:29.

Patrik Indra z Karlových Varů.

Ostrava před Vánoci uštědřila Karlovarsku teprve druhou prohru v sezoně a také dnes začali svěřenci trenéra Jana Václavíka zápas lépe. První set získali v poměru 25:21, nicméně další sady ovládli favorizovaní domácí 25:17 a 25:19. Velká bitva se strhla v koncovce čtvrté sady, v níž domácí tým kouče Jiřího Nováka nevyužil pět mečbolů a odvrátil dva setboly, než se mohl nakonec radovat z plného bodového zisku.

Karlovarsko díky vítězství uhájilo o dva body třetí místo v tabulce před Lvy Praha, kteří dnes otočili zápas s Kladnem. V domácím utkání prohrávali Pražané 0:1 a 1:2 na sety, ale po vítězství 15:10 v tie-breaku si připsali páté vítězství za sebou. Ve středu sehrají týmy odvetu v Kladně.