Itálie - Uruguay 38:17Italští ragbisté otočili na MS zápas s Uruguayí a znovu vyhráli

Italští ragbisté po velkém obratu vyhráli i druhý zápas na mistrovství světa ve Francii. V Nice porazili Uruguay 38:17, i když v poločase prohrávali 7:17. Jejich dalším soupeřem ve skupině A bude favorizovaný Nový Zéland v pátek 29. září.

Ragbisté Itálie se radují z druhého vítězství na MS

Uruguayci si vypracovali v prvním poločase překvapivé vedení, přestože Felipe Etcheverry neproměnil v úvodu dva trestné kopy. Krátce po přestávce dostal Andrés Vilaseca žlutou kartu a italští ragbisté přesilovku využili.

Během 15 minut položili unavenému soupeři čtyři pětky a připsali si další bonusové vítězství po úvodní výhře nad Namibií. S deseti body vedou skupinu o dva body před Francií.