Kellnerová skončila druhá na Global Champions League v Miami

Parkurová jezdkyně Anna Kellnerová obsadila spolu s belgickým kolegou Pieterem Devosem druhé místo na pátečním mítinku Global Champions League v Miami. V průběžném pořadí prestižního seriálu se jejich tým Prague Lions po dvou kolech posunul na třetí místo.

Anna Kellnerová z týmu Prague Lions.

Kellnerová v sedle Catch Me If You Can projela cílem těsně před časovým limitem, v součtu Prague Lions zapsali čas 145,56 a průběžně vedli. Jejich výkon překonali pouze Madrid in Motion, kteří byli o dvě sekundy rychlejší. Pořadatelé kvůli počasí zkrátili soutěž na jedno kolo.

"Bohužel jsem měla dvě chyby. Musím se ještě podívat, proč přišly, protože patřily spíš mezi ty lehké," uvedla v tiskové zprávě Kellnerová. Česká olympionička, která je zároveň manažerkou týmu, by se svou patnáctiletou klisnou měla nastoupit i v dnešní Grand Prix.

Global Champions letos zahrnuje 16 zastávek a vyvrcholí listopadovým Playoffs v Praze. V loňském ročníku skončili Prague Lions celkově třetí a na Prague Playoffs poprvé postoupili do finále Super Cupu.