Audiokomentář: Sparta–Jablonec 3:0Nedobytná Letná, sparťané rozhodli bleskově

Devět zápasů, devět výher. Taková je bilance fotbalistů Sparty na Letné v tomto ligovém ročníku. Navíc Pražané na vlastním stadionu počtvrté v řadě neinkasovali ani gól. Tentokrát svěřenci Briana Priskeho porazili Jablonec 3:0.

Audiokomentář: Sparta - JablonecVideo: Sport.cz

O osudu utkání domácí tým rozhodl už v prvním poločase, kdy se v rozmezí 12. až 24. minuty trefili Jan Kuchta, Lukáš Haraslín a Angelo Preciado. Ekvádorský reprezentant zaznamenal premiérový zásah v české nejvyšší soutěži.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Filip Lejček, glosujícím redaktorem byl Martin Mls, moderátorkou přestávkového a závěrečného programu Zuzana Kézrová.