Sdruženářka Koldovská byla na SP v Ramsau 24., opět vyhrála Hansenová

Tereza Koldovská obsadila v závodu Světového poháru v severské kombinaci v Ramsau 24. místo. Ve skokanské i posléze v běžecké části za sebou nechala jednu soupeřku, Ami Sawajaovou z Japonska. Také pátý závod v sezoně vyhrála Norka Gyda Westvoldová Hansenová.

Tereza Koldovská obsadila v závodu Světového poháru v severské kombinaci v Ramsau 24. místo

Koldovská skočila 68,5 metru, nejlepší sdruženářky byly zhruba o 25 metrů lepší. Sedmnáctiletá česká lyžařka v běhu na pět kilometrů udržela předposlední místo, Sawajaovou porazila o necelé dvě sekundy. Jejím maximem v SP je 21. příčka z minulého týdne v Otepää.

Westvoldová Hansenová byla v Rakousku opět suverénní. Devatenáctiletá Norka zvítězila o 46 vteřin před Emou Volavšekovou ze Slovinska, třetí doběhla do cíle Japonka Juna Kasaiová.