Znojmo - Sokolov 1:2Hosté zvítězili ve Znojmě a připsali si druhou výhru za sebou

Fotbalisté Sokolova zvítězili ve 14. kole druhé ligy ve Znojmě 2:1 a připsali si druhou výhru po sobě. Západočeši se na desátém místě tabulky vzdálili sestupovým pozicím, naopak jihomoravský tým po čtvrté porážce za sebou zůstal dvanáctý jen s dvoubodovým náskokem před posledním místem.

Sokolov ve Znojmě otevřel skóre v 11. minutě, kdy se střelou zpoza vápna prosadil Jakub Dvořák II. O necelé dvě minuty později podobným způsobem srovnal domácí Mudra, ale osm minut před koncem rozhodl střídající Voleský.

14. kolo druhé fotbalové ligy:
Znojmo - Sokolov 1:2 (1:1)
Branky: 13. Mudra - 11. Jakub Dvořák II., 82. Voleský. Rozhodčí: Mikyska - Pfeifer, Mojžíš. ŽK: Ordoš, Kučera, Malár, Mudra - Stropek, Čihák, Voleský. Diváci: 420.
Znojmo: Buček - Helísek, Avdič, Malár, Cihlář - Mudra, Kučera (69. Ambrozek), Lacko, Ordoš, Štrombach - Teplý (76. Brown). Trenér: Kalvoda.
Sokolov: Jakub Dvořák I. - Mejdr, O. Ševčík, Stropek, Jakub Dvořák II. - Glaser, Čihák (46. Liener) - Beránek (79. Voleský), Hlavatý (57. Vávra), Štípek - A. Ševčík. Trenér: Hejret.