Rubriky:

Národní liga

Brno má v srdci. Vaněk pomůže Zbrojovce v boji o postup i na jaře

10. února 2020 22:42 - Brno

V zimní pauze se spekulovalo o jeho odchodu na zahraniční angažmá, ale záložník Ondřej Vaněk pomůže brněnským fotbalistům v boji o návrat mezi elitu také v jarní části druhé ligy. Osminásobný reprezentant, který v minulosti působil ve Slavii, Jablonci, Plzni i ruské Ufě, podepsal ve Zbrojovce novou smlouvu až do června 2022.

 

Čestmír Folk, Právo

„Brno mám v srdci a jsem tady doma. To rozhodlo. Na delší čas teď spojím budoucnost se Zbrojovkou. Tým patří do první ligy a já věřím, že ji tam všichni ve spolupráci se skvělými fanoušky společně dotáhneme. Udělám pro to maximum," slíbil Vaněk po podpisu kontraktu.

Na podzim oblékl dres Brna devětkrát a z toho sedmkrát Zbrojovka zvítězila. „Ondra je nadstandardní hráč a my jsme rádi, že bude i nadále součástí mužstva, jehož hlavním cílem je postup do nejvyšší soutěže," konstatoval brněnský sportovní manažer Tomáš Požár.

čfo, Sport.cz, Právo

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..