Trenérská premiéra pro Jarošíka

15. července 2020 09:30 - Ústí nad Labem

Fotbalisty druholigového Ústí nad Labem bude trénovat Jiří Jarošík. Bývalého reprezentanta čeká premiérové angažmá v roli hlavního kouče. Dvaačtyřicetiletý Jarošík se sedmým celkem uplynulého ročníku FNL podepsal smlouvu na rok s opcí na další víceletou spolupráci.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Jednání s klubem bylo korektní a mám radost, že jsme se dohodli a že se můžu vrátit do Ústí. Táta by byl rád, škoda že se toho nedožil. Chci uspět i kvůli němu. Můj hlavní úkol je ale vybudovat konkurenční mužstvo v úzké spolupráci s ústeckou mládeží. Takto jsme na tom s vedením klubu domluveni a mně to vyhovuje. Pracovat s mladými hráči mě baví a moc se na to těším. Věřím, že uspějeme," řekl Jarošík pro klubový web.

Bývalý obránce či záložník Sparty, Chelsea, CSKA Moskva nebo Celticu Glasgow, který získal mistrovský titul v Česku, Anglii, Rusku i Skotsku, odstartoval trenérskou kariéru v juniorce pražské Sparty. Poté Jarošík působil jako asistent Davida Holoubka v Liberci a v Ružomberku.

Oslavy postupu? Fantastické! Až na tu hudbu..., šklebí se lídr Pardubic

"Věřím, že to pro Armu bude pozitivní impulz. Do klubu se vrací slavný a úspěšný ústecký rodák, který je na začátku své samostatné profesionální trenérské kariéry, a je skvělé, že svou první šanci dostává právě ve svém mateřském klubu. Přejme mu všichni, aby se mu v Armě dařilo. Osobně se moc těším na naši spolupráci," uvedl sportovní manažer ústeckého klubu Petr Heidenreich.

Kouč Křeček už nevede druholigové fotbalisty Ústí nad Labem

ČTK

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..