Rubriky:

Národní liga

Sokolov potvrdil zájem Teplic o trenéra Šmejkala

27. května 2016 13:44 - Sokolov

Vedení druholigového fotbalového klubu ze Sokolova potvrdilo, že o trenéra tamního Baníku Daniela Šmejkala se zajímá prvoligový FK Teplice.

 

Josef Pešout, Právo

„Došlo k určitému posunu v tom směru, že pan Šmejkal je v užším výběru Teplic, které ale údajně mají v hledáčku i další jména," řekl ředitel Baníku Sokolov Tomáš Provazník pro Sport.cz.

V západočeském klubu jsou připraveni na různé varianty. „Tepličtí nám neřekli, že pana Šmejkala vysloveně preferují. Ale v pondělí nám sdělí, jestli mají zájem na jeho angažování. Pokud si ho přece jen vyberou jako trenérskou jedničku, vstoupíme do jednání oficiální cestou na úrovni vedení klubů. Následovalo by naše jednání s trenérem Šmejkalem o jeho uvolnění a vyvázání ze smlouvy - a další kroky," uvedl sokolovský ředitel.

Podle Provazníka povede trenér Šmejkal v sobotu fotbalisty Sokolova v posledním zápase FNL na hřišti Pardubic. Západočeský tým bez ohledu na výsledky závěrečného dějství obsadí v soutěži čtvrté místo v tabulce, když jej předstihly jen postupující celky do první ligy Hradec Králové a Karviná a třetí Znojmo.

eš, Sport.cz, Právo

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..