Rubriky:

Německo

Hoffenheim se před koncem sezony rozloučil s koučem Schreuderem

9. června 2020 10:28 - Sinsheim

U fotbalistů Hoffenheimu, mezi které patří i český reprezentant Pavel Kadeřábek, překvapivě skončil nizozemský trenér Alfred Schreuder. Vedení klubu odůvodnilo jeho odchod rozdílnými představami o budoucnosti týmu.

 

Pool, Reuters

"V důležitých otázkách jsme měli odlišené názory, proto by naše spolupráce v závěru sezony už nedávala smysl," řekl sportovní ředitel Alexander Rosen. Schreuder měl přitom smlouvu ještě na dva roky. V klubu skončil i jeho bratr Dick, který zastával funkci asistenta.

Sedmačtyřicetiletý Alfred Schreuder začínal v Hoffenheimu v roce 2015 jako asistent. Loni nahradil ve funkci hlavního kouče úspěšného Juliana Nagelsmanna, který odešel do Lipska.

Brémy v průšvihu! Pavlenka inkasoval, Werder zůstává na sestupové pozici

Čtyři kola před koncem německé ligy patří Hoffenheimu sedmé místo a bude ještě bojovat o šestou příčku, zaručující účast v kvalifikaci Evropské ligy. Ve zbytku sezony mužstvo povedou dosavadní členové realizačního týmu Matthias Kaltenbach, Michael Rechner a Timo Gross.

ČTK

Časová osa: Německo

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..