Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Zbrojovka zaplatí pokutu za chuligány, přitížilo jí zranění mobilní toaletou

7. června 2018 15:32 - Praha
(Aktualizováno: 7. června 2018 15:59)

Disciplinární komise potrestala fotbalovou Zbrojovku Brno za nesportovní chování diváků v utkání proti Baníku v Ostravě pokutou 50 tisíc korun s ohledem na četné poškození zařízení stadiónu a vážné zranění fanouška mobilní toaletou. Fanoušci týmu sestupujícího do druhé ligy se ve Vítkovicích prezentovali použitím pyrotechniky, výtržnostmi a poškozením zařízení stadiónu.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Tristní závěr sezóny. Zbrojovka sestupuje a fotbaloví chuligáni z Brna při řádění během utkání svého týmu s Baníkem v posledním kole první ligy způsobili na stadiónu v Ostravě škody, které byly předběžně vyčísleny na více než 25 000 korun.

Brněnští příznivci vytrhávali sedačky a házeli s nimi, navíc také poškodili pyrotechnikou tartan na atletické dráze. Policisté události řeší jako výtržnictví a pokus o ublížení na zdraví.

Paradoxní je, že na stadiónu utrpěl zranění v oblasti zad pětatřicetiletý fanda Brna, kterého v sektoru hostů přimáčkla k zábradlí mobilní toaleta hozená jeho kolegy.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..