Bolf se v Auxerre dohodl na ukončení smlouvy

15. listopadu 2006 12:49 - AUXERRE

Český obránce René Bolf skončil ve francouzském Auxerre. Dvaatřicetiletý fotbalista se podle oficiální stránky klubu dohodl s vedením na předčasném ukončení smlouvy, která mu měla vypršet v červnu, a rozhodl se vrátit domů.

 

archiv

Bolf odešel do Auxerre v roce 2004 z Baníku Ostrava. V první sezóně odehrál ve francouzském angažmá 28 zápasů, v nichž dal čtyři góly. Vloni v létě si ale poranil záda a vyhřezlá ploténka ho nadlouho vyřadila ze hry. V minulém ročníku nastoupil jen v sedmi zápasech v základní sestavě a v této sezóně na svůj první start stále čeká.

V letním přestupním termínu měli Bolfa v hledáčku možných posil funkcionáři Mladé Boleslavi. "Nyní jsme již někam pokročili a tato zpráva je pro nás úplná novinka. Zatím jsme o tom vůbec nejednali, proto bych to nechtěl nějak komentovat," řekl ČTK generální ředitel středočeského klubu Jaromír Šeterle.

V české lize Bolf působil vedle Baníku i ve Spartě Praha. V národním týmu odehrál 34 zápasů, naposledy se představil loni v září v kvalifikaci mistrovství světa proti Rumunsku.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.