Rubriky:

Evropské ligy

Slepička jde z Dinama Záhřeb hostovat do německého Fürthu

31. ledna 2011 10:44 - PRAHA

Český fotbalový útočník Miroslav Slepička stráví jaro v druhé německé lize. Dinamo Záhřeb ho uvolnilo na půlroční hostování do Fürthu, který je aktuálně na čtvrtém místě tabulky a bojuje o postup. Premiérový trénink v novém působišti má absolvovat v úterý. Součástí dohody není opce na případný přestup.

Devětadvacetiletý bývalý hráč Příbrami, Liberce a pražské Sparty přichází jako náhrada za nigerijského útočníka Onuegbua. Ten je s čtyřmi góly nejlepším střelcem týmu, avšak zlomil si kotník a přijde o zbytek sezony.

Slepička působil v Dinamu Záhřeb od ledna 2009, kdy za 30 milionů korun přestoupil ze Sparty. V Chorvatsku za dva roky odehrál 26 zápasů a vstřelil 11 branek. Na kontě má dva starty za českou reprezentaci, po odchodu do zahraničí však již dres národního mužstva neoblékl.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.