Živě

Pozor na hlavu! Z nebe se na hřiště snesl parašutista, od rozhodčího vyfasoval žlutou

9. června 2021 15:47 - Elblag/Praha

To se opravdu jen tak nevidí. Zápas 32. kola polské fotbalové forBET IV Ligy mezi ZKS Olimpii II Elblag a Pisa Primavera Barczewo přerušilo přistání neznámého parašutisty přímo do středového kruhu. Utkání bylo na chvíli přerušeno a parašutista od rozhodčího vyfasoval žlutou kartu.

sntv

Utkání polské ligy nabídlo kromě pořádné porce gólů i jeden zcela nečekaný moment. V 66. minutě zápasu se najednou z nebe snesl parašutista. Přítomné situace nejen rozesmála, ale také pořádně překvapila. Kdo by taky něco takového čekal?

Rozhodčí bral situaci také s humorem a nečekanému návštěvníkovi ukázal žlutou kartu. Parašutistovi se při nouzovém přistání nic nestalo a zápas po chvilce pokračoval. Elblag si poté došel pro pohodlné vítězství 6:3.

bp, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.