Everton stále drží neporazitelnost

NEWCASTLE

Hráči Newcastlu United i přes velký tlak nedokázali v neděli porazit Everton, se kterým se rozešli smírně 1:1. Domácí poslal do vedení útočník Ameobi, který se vyhnul ofsajdové pasti a přesně zakončil. Deset minut poté však musel pro zranění střídat.

Do poločasu pak vyrovnával Australan Cahill, když se pověsil do vzduchu a hlavou zakončil centr Artety. V druhém poločase si Newcastle vytvořil herní převahu, ovšem většinu jeho střel zastavovali obránci Evertonu svým tělem. Hostující útočníci pak hrozili z rychlých protiútoků, které však ani jednou nedotáhli do zdárného konce.

V 75. minutě se ke slovu dostal také rozhodčí, který nejprve po druhé žluté vyloučil obránce Newcastlu Brambla a o dvě minuty poté na druhé straně ukázal rovněž druhou žlutou Hibbertovi. Everton již neinkasoval a nadále drží i neporazitelnost, když je na čtvrtém místě tři body za vedoucí Chelsea.