Rubriky:

Gól snů

Penaltová divočina na pranýř! Hezčí gól Listopada, co kraloval v září

19. října 2017 18:04 - Praha

Nomen omen? Jak se to vezme... Někdy se i Listopad může stát králem za září. Paráda z jihočeského přeboru oslovila největší počet čtenářů Sport.cz, a tak zvítězila v anketě Gól snů měsíce září. Celé studio s vyhlášením a glosami Petra Svěceného a Petra Švancary si můžete prohlédnout na přiloženém videu. Jako bonus pak uvidíte divočinu kolem nařízení jedné penalty.

Fortuna Gól snů

Jihočeský přebor tleskal nevídané ráně. Přímý kop z veké dálky, přímý nárt a táhlá střela se zastavila až v síti. V září zkrátka udeřil Listopad! Křestním jménem Petr, fotbalista SK SIKO Čimelice.

Netrvalo dlouho, a kvůli zranění právě z fotbalu dostal berle. O svůj triumf však nepřišel, v září zvítězil a postoupil do finálového večera o Fortuna Gól snů roku 2017.

Dalšími finalisty zatím jsou Filip Henzl z TJ Spartak Chrastava, Jakub Maryška z Mnichovohradišťského SK, Martin Malý z FK Náchod, Filip Rozsíval z FK Šumperk a Patrik Simon z FK Náchod.

dos, Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.