Živě

Sešívaní už vědí! Na Sevillu stačí jeden Messi, hattrickem ji složí...

25. února 2019 17:08 - Sevilla

Dvě zprávy přilétly ze šlágru španělské ligy do Edenu. Ani jedna však není před osmifinále fotbalové Evropské ligy povzbudivá. Sevilla, příští soupeř Slavie, je tak dobrá, že dokáže přehrávat i Barcelonu. Za druhé, jeden Messi na ni stačí, hattrickem ji složí. Jenže při vší úctě, borce kalibru Božského sešívaní těžko najdou. Favoritovi se budou muset postavit jinými zbraněmi. V přiloženém videu se podívejte, jak se obětí Argentince stal český reprezentační gólman Tomáš Vaclík.

DIGI Sport

Barca nehrála dobře, Sevilla naháněla sešívaným na dálku hrůzu. Dvakrát nad lídrem španělské ligy vedla. Jenže po přestávce už úřadoval jen Messi. Završil jubilejní, 50. hattrick v kariéře, na čtvrtý gól navíc nahrál Suárezovi (2:4).

Zvláště při cizelérském obloučku si musel český brankář připadat úplně zbytečný.

Sestřih utkání 25. kola La Ligy Sevilla - Barcelona

DIGI Sport

Slávisté vyběhnou na plochu stadionu Sáncheze Pizjuána již 7. března. A Vaclík bude i jejich cíl.

dos, Sport.cz

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..