Rubriky:

Španělsko

Fotbalistům Barcelony se nelíbí, že musejí hrát v Asii

1. srpna 2007 16:49 - BARCELONA

Fotbalistům Barcelony se nelíbí turné po Asii, které musejí se španělským klubem absolvovat. Podle brazilské hvězdy Ronaldinha právě podobné aktivity mohly za neúspěchy v uplynulé sezóně.

"Lepší by bylo zůstat ve Španělsku a pořádně trénovat," prohlásil dnes v médiích italský obránce Gianluca Zambrotta. "K ničemu to nepomůže, ale těžko s tím něco zmůžeme. Dneska je fotbal hlavně o penězích," přidal se Lilian Thuram.

Brazilský záložník Ronaldinho se před časem dokonce nechal slyšet, že podobné loňské soustředění v USA a v Mexiku mohlo za špatné výsledky v uplynulé sezóně, v které katalánský klub nezískal jedinou trofej.

Barcelona v rámci asijského turné navštíví čínskou metropoli Peking, japonskou Jokohamu, Hongkong a během devíti dnů sehraje s tamními kluby tři přátelské zápasy.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..