Rubriky:

Španělsko

West Ham by rád získal útočníka Gudjohnsena z Barcelony

13. srpna 2007 17:54 - LONDÝN

Po barcelonském útočníkovi Eiduru Gudjohnsenovi zatoužil West Ham United, v jehož dresu by islandský fotbalista mohl navázat na dřívější úspěšná působení v Boltonu a Chelsea. Osmadvacetiletý hráč by změnu přivítal, neboť po příchodu francouzského střelce Thierryho Henryho na Nou Camp tuší, že prosadit se v nabitém kádru nebude jednoduché.

Podle webových stránek televizní společnosti Sky Sports oba kluby jednají, odstupné by se mohlo pohybovat kolem 6,7 miliónu liber (asi 276 miliónů korun). Hráčovy vysoké nároky prý odrazují mnoho dalších zájemců.

"Jednání pokračují, naši nabídku Barcelona zatím neakceptovala," uvedl islandský majitel londýnského klubu Eggert Magnusson.

Barcelona v posledních dnech dala najevo, že přebytečným fotbalistům nebude nijak bránit v odchodu. "Pokud by zůstal, nezahrál by si moc minut. Nebylo by to jeho nejlepší rozhodnutí," řekl na Gudjohnsenovu adresu sportovní ředitel klubu Txiki Begiristain.

ČTK

Časová osa: Španělsko

MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..