Rubriky:

Španělsko

Živě

West Ham by rád získal útočníka Gudjohnsena z Barcelony

13. srpna 2007 17:54 - LONDÝN

Po barcelonském útočníkovi Eiduru Gudjohnsenovi zatoužil West Ham United, v jehož dresu by islandský fotbalista mohl navázat na dřívější úspěšná působení v Boltonu a Chelsea. Osmadvacetiletý hráč by změnu přivítal, neboť po příchodu francouzského střelce Thierryho Henryho na Nou Camp tuší, že prosadit se v nabitém kádru nebude jednoduché.

Podle webových stránek televizní společnosti Sky Sports oba kluby jednají, odstupné by se mohlo pohybovat kolem 6,7 miliónu liber (asi 276 miliónů korun). Hráčovy vysoké nároky prý odrazují mnoho dalších zájemců.

"Jednání pokračují, naši nabídku Barcelona zatím neakceptovala," uvedl islandský majitel londýnského klubu Eggert Magnusson.

Barcelona v posledních dnech dala najevo, že přebytečným fotbalistům nebude nijak bránit v odchodu. "Pokud by zůstal, nezahrál by si moc minut. Nebylo by to jeho nejlepší rozhodnutí," řekl na Gudjohnsenovu adresu sportovní ředitel klubu Txiki Begiristain.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..