Barcelona se může na stadionu Camp Nou vrátit k plné kapacitě

12. října 2021 20:44 - Barcelona

Barcelona může od nynějška využívat ve španělské fotbalové lize plnou kapacitu stadionu Camp Nou. Úřady v Katalánsku zrušily dosud platná koronavirová omezení při venkovních akcích, do ochozů se proto může vrátit až 99 354 fanoušků.

 

"Barcelona děkuje všem za jejich úsilí a tleská rozhodnutí vlády přijmout opatření, která nám v podstatě umožňují návrat k normálu," uvedli zástupci klubu na twitteru. První zápas za nových podmínek sehraje Barcelona v neděli proti Valencii. Clásico proti Realu Madrid je na programu 24. října.

Barcelona nehrála před plným hledištěm od loňského března, kdy se kvůli pandemii fotbalové soutěže poprvé zastavily. Dosud mohli fanoušci na největším evropském stadionu kvůli restrikcím zaplnit maximálně 60 procent kapacity.

Útočníci Agüero a Dembélé se zapojili do tréninku Barcelony

ČTK

Časová osa: La Liga 2021/22

Filtr článků - Španělsko


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..