Rubriky:

Španělsko

Chcete náš supertalent? Připravte si miliardy, vzkázala Barcelona

12. června 2018 07:53 - Barcelona/Praha

Na naše hráče si nechte zajít chuť. A nejde jen o Messiho. Takový vzkaz poslala gigantům fotbalová Barcelona. Naposledy si pojistila třeba služby osmnáctiletého mladíka Riquiho Puiga. Jeho jméno leckomu sice možná nic moc neříká, pokud by ho ale chtěl nějaký klub získat, musel by podle výstupní klauzule v novém kontraktu hráče zaplatit maličkost, dvě a půl miliardy korun.

 

Profimedia.cz

Puig je považován za jeden z největších talentů své věkové kategorie. V minulé sezóně dal o sobě vědět v mládežnické obdobě Ligy mistrů, kdy zazářil proti Chelsea i Manchesteru. A tak není divu, že laso z Ostrovů na sebe nenechalo čekat. Na katalánský Camp Nou přilétlo z Tottenhamu, jenže manažer Mauricio Pochettino teď přiznává, že výše výstupní klauzule znamená jediné, konec jednání.¨

Barcelona potvrdila, že Puig podepsal novou smlouvu, která jej udrží v klubu až do roku 2021. V kontraktu je i výše zmíněná výstupní klauzule ve výši 88 milionů liber. „Když hrajete za Barcelonu, nemůže vás ani napadnout, že byste chtěli hrát jinde. Soustředíte se na jedinou věc a tou je úspěch v Barce. Nabídky odjinud vás prostě nezajímají, protože vy můžete trénovat s hvězdami, jako je třeba Leo Messi. Tomu se nic nemůže vyrovnat."

rjm, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..