Rubriky:

Liga mistrů

Živě

Pogbu zdržela dopingová kontrola, z Turína letěl s fanoušky

8. listopadu 2018 17:36 - Manchester/Praha

Francouzský záložník Paul Pogba se nestihl vrátit s týmem ze zápasu fotbalové Ligy mistrů v Turíně. V Manchesteru přistál dnes v noci zhruba hodinu po spoluhráčích z United, protože ho na stadionu Juventusu zdrželi dopingoví komisaři.

 

Massimo Pinca, Reuters

Jeho absence ve výpravě po příletu do Manchesteru byla nečekaná, což se později vysvětlilo. Mistr světa stihl až charterový let s několika zaměstnanci United a desítkami fanoušků.

Právě za Juventus před odchodem do Manchesteru Pogba hrával a při návratu na bývalý domácí stadion se dočkal od fanoušků vřelého přijetí. Na dopingovou zkoušku byl vybrán náhodně.

"Bylo to příjemné, moc lidem děkuji. A hlavně je perfektní, že jsme vyhráli," připomněl vítězství 2:1, které přiblížilo anglický klub na dva body lídrovi skupiny Juventusu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..