Soud potvrdil 3,5 roku vězení pro fanouška Marseille

6. února 2009 11:20 - MADRID

Španělský soud zamítl odvolání příznivce Olympique Marseille, který byl v prosinci odsouzen na tři a půl roku do vězení za napadení policisty při říjnovém utkání fotbalové Ligy mistrů na hřišti Atlétika Madrid. Fanoušek Santos Mirasierra se hodlá odvolat znovu.

"Můj právník má dvacet dnů na to, aby to připravil. Doufáme, že po tomhle posledním odvolání budeme mít příznivé zprávy," citoval Mirasierru server football365.fr. "Úplně poslední možnost by bylo požádat španělskou vládu o milost. To by byl další krok, další případ, spíš by šlo o politiku," prohlásil Mirasierra, který je na svobodě díky zaplacení kauce 6000 eur.

Odsouzen byl za incident, ke kterému došlo při srážkách fanoušků s policisty před zápasem. Podle UEFA měla konflikty na svědomí špatná organizace ze strany Atlétika, které bylo za nedostatky potrestáno pokutou a muselo sehrát jeden zápas bez diváků.

ČTK

Časová osa: Francie

Filtr článků - Francie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..