Rubriky:

Ostatní

Fotbal s hvězdičkou. Po hřišti rejdila uplacená striptérka, soupeře však nerozhodila

9. listopadu 2018 18:25 - Amsterdam

Vše pro vítězství. Některé postupy jsou sice originální, míjejí se však účinkem. Jako v nižší fotbalové soutěži v Nizozemsku. Tým Rijnsburgse Boys zaplatil striptérku, aby po prvním gólu v zápase vběhla na hřiště a rozhodila psychiku soupeře AFC. Hanbatá dívka s uměleckým jménem Foxy svůj díl splnila a proháněla se po trávníku úplně nahá. Efekt se však nedostavil, hosté jasně vyhráli 6:2. Podívat se můžete v přiloženém videu.

Dříve se k programu nevhodnému pro děti v televizi přidávala hvězdička. Jednu takovou by si zasloužilo i vystoupení striptérky Foxy. Fanoušci měli o zážitek navíc a zaskočeni byli i sami hráči.

„Měl jsem dojem, že chce, abych ji plácnul po zadku. Já si ale řekl, že to nemůžu udělat, jinak bych měl doma problémy," křenil se domácí záložník, k němuž nestyda přiběhla nejblíž.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.