Živě

Při dopravní nehodě v Praze zemřel kladenský fotbalista

3. května 2019 08:57 - Praha

Čtvrteční srážka autobusu Vězeňské služby ČR s nákladním autem převážejícím historické tanky si vyžádala jednu oběť. Mužem, který jako jediný nehodu na Pražském okruhu u sjezdu na Řeporyje nepřežil, byl Filip Suchý, fotbalista divizního A-mužstva SK Kladno, píše na svém serveru Kladenský deník.

 

Instagram: Filip Suchý

K tragické události došlo kolem 13:00, vozy při srážce začaly hořet a oblaka dýmu byla vidět do velké dálky. Čtrnáct lidí utrpělo zranění, z toho jedna žena těžké. Záchranáři vyhlásili traumaplán, který využívají při krizových událostech s více zraněnými, na místo povolali vrtulník a speciální vůz Atego. Odstraňování nehody trvalo několik hodin, silnice ve směru na letiště byla uzavřena a v obou směrech se záhy vytvořily několikakilometrové kolony.

Třiadvacetiletý Suchý pracoval jako příslušník vězeňské služby. Talentovaný obránce si vedle Kladna, kde fotbalově vyrostl, zahrál v sezoně 2016/2017 třetí ligu za Litoměřicko. V nedělním derby s Hostouní navlékl při absenci obvyklého kapitána dokonce pásku, připomíná list.

https://www.facebook.com/skkladno1903/posts/10157257288997628

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.