Živě

Netradiční protest. Hráčům vadil výkon rozhodčího, a tak si jednoduše sedli na trávník a ve hře nepokračovali

26. června 2019 06:43 - Buenos Aires/Praha

Argentina zažila ne úplně tradiční formu protestu proti výkonu rozhodčího. V zápase třetí nejvyšší argentinské ligy Torneo Federal A mezi Alvaradem de Mar del Plata a San Jorge de Tucaman si hráči hostí zničehonic posedali na hrací plochu. A přidávat se k nim postupně začali i jejich kolegové z lavičky. Přitom šlo o hodně - zápas byl odvetným utkáním finále pomyslného play-off soutěže a hrálo se tak o postup do druhé ligy.

Video již není dostupné

Canal DEPORTV, sntv

První zápas skončil smírně 0:0 a San Jorge tak na hřiště Alvarada přijíždělo s nadějí na možný postup. Jenže ten byl hodně daleko poté, co byli dva hráči San Jorge vyloučeni už v prvním poločase. Hostující celek navíc prohrával 0:1.

Výkon rozhodčího se hráčům nezdál, a tak se odhodlali k protestu - jednoduše si na trávník posedali a ve hře se rozhodli nepokračovat. Po deseti minutách rozhodčí zápas ukončil a vítězství tak připadlo Alvaradu, které postoupilo do druhé nejvyšší argentinské soutěže.

bak, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.