Rubriky:

Ostatní

Parádní trefa přímo z rohu! Brazilcův gól udivuje svět

10. září 2019 09:27 - Sao Paulo/Praha

Brazilský fotbalista Leandro Carvalho předvedl v 18. kole nejvyšší brazilské soutěže Série A dechberoucí gól přímo z rohu. Jeho trefa vnějším nártem padla v první minutě nastavení a znamenala vyrovnání hostujících Ceará Sporting Club na konečných 2:2 na půdě Corinthians.

Čtyřiadvacetiletý útočník Leandro Carvalho má za sebou dost možná svou životní trefu. Ve víkendovém ligovém kole brazilské Série A dal před 43 tisíci diváky na stadionu Corinthians v Sao Paulu gól z říše snů.

Hostující Carvalho šel v první minutě nastavení rozehrát rohový kop za stavu 2:1 pro domácí. Místo očekávaného centru ale napálil míč vnějším nártem. Balón nabral dokonalou křivku směrem na branku a gólman Corinthians už zareagovat nedokázal.

Zcela po právu mu poté jeden ze spoluhráčů čistil kopačku během humorné gólové oslavy. Cena Ference Puskáse, kterou uděluje FIFA za nejlepší trefu ročníku, má nyní pro sezonu 2019/20 jednoho horkého favorita.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.