VIDEO: Hrůza i paráda Dynama Kyjev. Obráncům Oděsy se ještě teď točí hlava

22. září 2011 07:47 - ODĚSA

Na začátku bylo velké selhání brankáře, paráda nakonec ale vše pro favorita zachránila. Dynamo Kyjev odvezlo v ukrajinské lize tři body ze hřiště Černomorce Oděsa po výhře 2:1. Na pohled všední zápas s nevšedními momenty.

Gólman Oleksand Šovkovskij svému týmu v první půli pořádně zavařil, Dynamo se od 17. minuty muselo otřepávat z branky, která šla jednoznačně na jeho triko. Však to taky od kolegů pořádně schytal... Sergej Politylo jednoduše poslal míč do ´ohně´ a Šovkovskij v něm shořel jako papír.

Jenže Dynamo v přímořské výhni velelo k obratu, vyrovnalo z pokutového kopu, videem vám ale přiblížíme až jeho druhý gól. Ještě teď se domácím zadákům z té kombinace točí hlava.  Andrej Jarmolenko ještě před přestávkou dovršil obrat ve prospěch nejslavnější ukrajinského klubu, který ale zatím zůstává v tabulce tamní Premier League druhý za Šachtarem Doněck.

Šovkovskij si mohl oddechnout, trenér ho určitě domů neposlal stopem.  

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.