Rubriky:

Anglie

Trippierovi hrozí trest za porušení regulí o sázení

1. května 2020 20:52 - Londýn

Anglickému fotbalovému reprezentantovi Kieranu Trippierovi hrozí trest za porušení pravidel o sázení. Obránce Atlética Madrid obvinila domácí Fotbalová asociace (FA), s níž devětadvacetiletý hráč podle svých slov spolupracuje.

 

Twitter@IndyFootball

FA nekonkretizovala, jak se Trippier proti pravidlům provinil. Prohřešil se loni v červenci, kdy devatenáctinásobný anglický reprezentant přestupoval z Tottenhamu do Atlética.

"Plně a dobrovolně jsem v posledních měsících na vyšetřování s FA spolupracoval a budu v tom pokračovat. Chci, aby jasně zaznělo, že jsem coby profesionální fotbalista nepodával žádné sázky spojené s fotbalem ani jsem neměl žádný finanční zisk ze sázek někoho jiného," uvedl Trippier.

Přiznání kouče Pochettina: Než zemřu, chci trénovat Tottenham a získat s ním titul

Pravidla, jež podle FA Trippier porušil, se týkají zákazu poskytovat informace o přestupech, sestavách či trenérských angažmá a také zákazu poskytovat informace, které hráč získal díky svému postavení a jež ještě nejsou veřejné.

Anglická liga by se mohla rozběhnout na neutrálních hřištích

Za obdobné porušení pravidel byl letos potrestán čtyřměsíčním distancem bývalý anglický reprezentační útočník Daniel Sturridge. Ten před dvěma lety poskytl bratrovi zákulisní informace o svém možném přestupu do Sevilly.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..