Brankáře Hladkého bude v Salfordu trénovat Scholes

12. října 2020 17:27 - Praha

Fotbalisty Salfordu City, mezi které patří i český brankář Václav Hladký, bude trénovat Paul Scholes. Bývalý záložník Manchesteru United na lavičce klubu ze čtvrté anglické ligy dočasně nahradil odvolaného kouče Grahama Alexandera.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Scholes má v Salfordu vlastnický podíl. Dalšími spolumajiteli jsou jeho někdejší spoluhráči z United David Beckham, Gary a Phil Nevilleové, Ryan Giggs, Nicky Butt a singapurský magnát Peter Lim.

Pětačtyřicetiletého Scholese, který s "Rudými ďábly" dvakrát vyhrál Ligu mistrů a získal 11 anglických titulů, čeká druhé trenérské angažmá v kariéře. To první v jiném celku ze čtvrté ligy Oldhamu loni trvalo pouhých 31 dní a sedm zápasů.

Rouška z podprsenky, túry a jóga. S manželkou se motivujeme navzájem, hlásí ze Skotska český brankář

Ambiciózní Salford je po pěti kolech League Two na pátém místě tabulky. Scholese čeká trenérská premiéra v sobotu na hřišti Port Vale.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..